Casting XTL

CASTING XTL, XTR. Luksusowe kołowrotki - multiplikatory do łowienia na spinning. W ofercie dwie wersje: XTL z korbką umieszczoną po lewej stronie korpusu i XTR z korbką po prawej stronie korpusu. Polecamy do łowienia ryb drapieżnych.
Casting XTL200 -
Casting XTR200 -


Pro Casting LSH RSHPRO CASTING. Z każdym rokiem rośnie w Polsce liczba wędkarzy -pasjonatów spinningu sięgających po niezbyt do tej pory popularne u nas kołowrotki castingowe. Trzeba powiedzieć, że moda na „casting” nie wynika z chwilowego wzrostu popularności, stoją za tym świadome decyzje wędkarzy, dla których odpowiednio dobrany zestaw castingowy - multiplikator i wędka - otwiera nowe możliwości w rozwijaniu umiejętności wędkarskich. Dla tej grupy przygotowaliśmy w naszej ofercie nową serię profesjonalnych multiplikatorów PRO CASTING. W ofercie wersja LSH z korbką po lewej i RSH z korbką po prawej stronie korpusu.
Pro Casting LSH200 (korbka po lewej) -
Pro Casting RSH200 (korbka po prawej) -


 Poseidon PXPOSEIDON PX. Mocne, trwałe kołowrotki przygotowane do łowienia w słonej wodzie - specjalne antykorozyjne zabezpieczenie mechanizmu. Dobrze wyważony, solidny mechanizm przygotowany na spore przeciążenia związane z używaniem bardzo ciężkich zestawów. Polecamy do łowienia dorszy z łodzi na polskim i norweskim morzu.
Poseidon PX600
Poseidon PX700


SaltunaSALTUNA. Kołowrotki przygotowane specjalnie z myślą o ekstremalnych obciążeniach związanych z morskim łowieniem ciężkimi pilkerami na dużych głębokościach. Wszystkie elementy konstrukcji kołowrotka zaprojektowano z pełną świadomością tego, jak wielkim siłom poddany jest mechanizm podczas dorszowych, morskich wypraw. Dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne - główne elementy konstrukcyjne wykonano ze stali nierdzewnej. W komplecie dwie metalowe, wzmocnione szpule.
Saltuna 550
Saltuna 650


Pro SurfPRO SURF. Kołowrotki adresowane do wędkarstwa morskiego, szczególnie do coraz popularniejszej metody SURF - dalekodystansowe łowienie z plaży. Supermocny mechanizm, charakterystyczna, maksymalnie wydłużona szpula pozwalająca na uzyskanie rekordowo dalekich rzutów. Alternatywne zastosowanie w połowach dorsza z kutra i innych metodach łowienia związanych z użyciem bardzo ciężkich zestawów. Kołowrotki PRO SURF są zaopatrzone w dwie szpulki metalowe, każda z nich o innych parametrach pojemności.

Pro Surf 700


Multipower MPMULTIPOWER MP. Kołowrotek do zadań specjalnych, polecamy wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi poddawanie kołowrotka ekstremalnym przeciążeniom, przykładowo podczas łowienia wielkich karpi i amurów, sumów i potężnych dorszy. Specjalne zabezpieczenie przed działaniem morskiej, słonej wody. Supermocna, wielołożyskowa konstrukcja z wykorzystaniem łożyska oporowego OWC. Metalowa korbka o powiększonym przekroju toczona z jednego fragmentu metalu.
Multipower MP550
Multipower MP650


MarlonMARLON. Supermocny i trwały kołowrotek z wolnym biegiem. Idealna propozycja dla wędkarzy łowiących wielkie karpie, amury i sumy. Precyzyjny, wielołożyskowy mechanizm z wykorzystaniem łożyska oporowego OWC i ślimakowej przekładni w układzie nawoju żyłki na szpulę. Dodatkowe zabezpieczenie łożyska OWC przed korozją i działaniem wody morskiej. W komplecie zapasowa szpulka grafitowa.
Marlon 6000
Marlon 6500


Hegemon HFRHEGEMON HFR. Kołowrotki z wolnym biegiem przygotowane do maksymalnych obciążeń. Polecamy wędkarzom polującym na wielkie okazy karpi i sumów. Przekładnia ślimakowa zapewniająca perfekcyjne ułożenie żyłki na szpulce. Dodatkowe zabezpieczenie mechanizmu przed wilgocią i działaniem wody morskiej. Szpula główna z duraluminium, w komplecie zapasowa szpulka grafitowa.
Hegemon HFR500
Hegemon HFR700


Carpan CFRCARPAN CFR. Mocny, solidny i trwały kołowrotek to podstawowy element wyposażenia profesjonalnego karpiarza. Seria CARPAN to jedna z perełek w specjalnej ofercie kołowrotków z wolnym biegiem przygotowanych na ten sezon. Pewność i niezawodność - to dwie podstawowe cechy, które przyświecały pracom nad tym kołowrotkiem. Supermocny 10-łożyskowy mechanizm, precyzyjny hamulec i system wolnego biegu. Specjalny system nawoju żyłki na szpulę SLOW OSCILATION gwarantuje idealne równe ułożenia zwojów - w połączeniu z wydłużonym profilem szpulki ma to kluczowe znaczenie przy dalekich rzutach. Całość mechanizmu dodatkowo zabezpieczona przed korozją. W komplecie 2 szpulki z duraluminium.
Carpan CFR550
Carpan CFR600


Micron MRMICRON MR. Luksusowe kołowrotki do łowienia na bardzo cienkie żyłki i plecionki. Niezawodny, wielołożyskowy mechanizm, najwyższy standard wykończenia.Micron MR050
Micron MR100

 


Smart SMSMART SM. Lekkie, dobrze wyważone kołowrotki z górnym hamulcem. W komplecie szpulka zapasowa.

 

 


Smart SM100
Smart SM200
Smart SM300
Smart SM400


Victus FDVVICTUS. Eleganckie, trwałe kołowrotki ze stałą szpulą i regulacją hamulca na szpulce. Solidny, łożyskowany mechanizm z pełną blokadą OWC ruchu wstecznego korbki. Szpulka główna ze stopu duraluminium, w komplecie zapasowa szpulka grafitowa. W ofercie 4 podstawowe rozmiary od 100 do 400 oraz dodatkowo wersja matchowa z płytszą szpulą. Kołowrotki uniwersalne, w zależności od rozmiaru polecamy do spinningu, metod gruntowych oraz do łowienia spławikowego.

Victus FDV100
Victus FDV200
Victus FDV300
Victus FDV300M
Victus FDV400
ZX Machine

MACHINE ZX. Jeden z flagowych kołowrotków w ofercie Jaxona. Unikatowa konstrukcja mechanizmu z perfekcyjnym systemem nawoju żyłki na szpulę i wykorzystaniem łożyska oporowego OWC eliminującego zbędny ruch wsteczny korbki przy załączonej blokadzie. Supertrwały, stabilny korpus ze stopu duraluminium. Szybko składana, metalowa korbka CNC toczona z jednego elementu. Relatywnie duża średnica szpulki w relacji do całej bryły kołowrotka zapobiega uciążliwemu skręcaniu się żyłki. Lekki kabłąk wykonany z pustościennego duralu. Wszystkie elementy kołowrotka w najwyższym standardzie wykonania. Polecamy szczególnie do różnych metod spinningowych.
Machine ZX100
Machine ZX200
Machine Match ZX200M
Machine ZX300
Machine ZX400
 

 JAXON Mangan

JAXON MANGAN RDS, RDM, RDT. Uniwersalne, dobrze wyważone kołowrotki z regulacją hamulca w dolnej części korpusu. W ofercie 5 rozmiarów w 3 różnych seriach. W serii RDT szpulka główna z duraluminium.

Mangan RDS100
Mangan RDS200
Mangan RDS300
Mangan RDS400
Mangan RDS500

Mangan RDM100
Mangan RDM200
Mangan RDM300
Mangan RDM400
Mangan RDM500

Mangan RDT100
Mangan RDT200
Mangan RDT300
Mangan RDT400
Mangan RDT500


 JAXON DuraCarp

JAXON DURA CARP DXL. Nowoczesne kołowrotki z wolnym biegiem adresowane do najbardziej wymagających, doświadczonych wędkarzy. Gładki, bezproblemowy system wolnego biegu. Precyzyjny hamulec dostosowany do nagłych „odjazdów” i przeciążeń związanych z walką holowanego karpia. Wzmocniony, wielołożyskowy mechanizm przygotowany do ciężkich zadań. Szpulka główna z duraluminium, zapasowa szpulka grafitowa.
DuraCarp DXL550
DuraCarp DXL650


JAXON TopCarp

JAXON TOP CARP. Bogata seria kołowrotków z wolnym biegiem obejmująca podstawową wersję FRT i luksusową FRXL. Wersja FRT ma solidny 3-łożyskowy mechanizm z łożyskiem oporowym OWC, szpulka główna i zapasowa z tworzywa. Wersja FRXL to dodatkowo wzmocniona konstrukcja z 8 łożyskami – w tym łożyskiem oporowym OWC, szpulką główną z duraluminium i zapasową szpulką z tworzywa.
TopCarp FRT300
TopCarp FRT400
TopCarp FRT500
TopCarp FRT600

TopCarp FRXL300
TopCarp FRXL400
TopCarp FRXL500
TopCarp FRXL600


 

Red Carp FRXL 400 - 129 zł

MagnetCarp 119 FRFL 500 zł

Top Feder 400 FR 129 zł


  JAXON SpectraFly

Spectra Fly. Eleganckie­ kołowrotki muchowe z duraluminium. Centralna regulacja hamulca. Łożysko oporowe OWC. Szpula typu „large arbor” w znaczący sposób ograniczające tendencję sznura do skręcania się. Możliwość przełożenia kierunku obrotów szpuli dla osób leworęcznych. W ofercie 3 rozmiary i osobno szpulki zapasowe.
SpectraFly #3/4/5
SpectraFly szpula zapasowa #3/4/5
SpectraFly #4/5/6
SpectraFly szpula zapasowa #4/5/6
SpectraFly #6/7/8
SpectraFly szpula zapasowa #6/7/8


JAXON TradaFly

TRADA FLY Popularne kołowrotki muchowe. Korpus i szpula z kompozytów grafitowych. W ofercie szpulki zapasowe.

 


TradaFly #3/4/5
TradaFly #5/6/7 - 59,00zł
TradaFly #7/8/9 
Pelton FlyPELTON FLY Kołowrotki muchowe z centralną regulacją hamulca. Korpus i szpula wykonane z trwałego i lekkiego ażurowego aluminium. W ofercie 3 rozmiary, możliwość osobnego dokupienia szpulek zapasowych.

Pelton Fly #4/5 - 139zł
Pelton Fly szpula zapasowa #4/5
Pelton Fly #6/7
Pelton Fly szpula zapasowa #6/7
Pelton Fly #8/9
Pelton Fly szpula zapasowa #8/9
Monolit XT Fly  5/6

 

 

 

 

Sklep Wędkarski Nowy Sącz,
Zbigniew Grzybowski